KARIÉRA - JUNIOR CONTROLLER

CO VÁS ČEKÁ

Budete analyzovat data ve výrobních systémech a v ERP systému.

Budete hledat příčiny případných rozdílů mezi daty v jednotlivých systémech včetně odstraňování jejich příčin ve spolupráci s kolegy nebo podporou výrobců jednotlivých systémů.

Budete poskytovat podklady pro rozhodování vedoucím různých oddělení od výroby přes expedici po prodej.

Intenzivní komunikace s podporou výrobců jednotlivých systémů, a to v němčině nebo angličtině.

Spolupráce se zkušenějšími kolegy na přípravě dat pro výrobních a skladový reporting.

Očekáváme, že během prvních několika týdnů se seznámíte se všemi používanými informačními systémy a s jejich vzájemnými vazbami a zároveň pochopíte výrobní a logistické procesy v podniku. Podporu Vám poskytnou zkušenější kolegové, se kterými budete od počátku v kontaktu.

JAKÉ ZNALOSTI
A DOVEDNOSTI
BYSTE MĚLI MÍT

Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.

Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (B1). Psanou i mluvenou formou.

Schopnost aktivně analyzovat problém a hledat cesty k jeho řešení.

Schopnost komunikovat s odlišnými skupinami v rámci podniku (výroba, finance, prodej)

Nadstandardní schopnost práce s PC a kancelářskými aplikacemi MS.

BENEFITY

Osobní hodnocení – odměny

Příspěvek na dopravu

Dovolená 5 týdnů

Dotované závodní stravování

VÝHODOU JE

Zkušenost práce s informačními systémy jako je SAP B1, MS Navison, Helios, ABRA atp.

Zkušenost s analýzou většího objemu dat v MS Excel či podobném nástroji.

CO VÁM MŮŽEME
NABÍDNOUT

Odborný růst

Přátelský kolektiv v nově vzniklé společnosti

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?

Bližší informace o zpracovávání Vašich osobních údajů pro účely kontaktního formuláře naleznete ZDE.