Hledáme pracovníky na tyto pozice:
Klikněte na názvy pozic pro více informací...

KARIÉRA

Staňte se součástí profesionálního týmu, pracujte v moderním prostředí firmy, která využívá nejmodernější výrobní technologie a již od startu se řadí mezi nejvýznamnější závody v oboru zpracování dřeva nejen v rámci České republiky, ale i celé Evropy.

Uvědomujeme si, že k tomu, abychom naplnili naše plány a cíle, potřebujeme kvalitní zaměstnance. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou neustále zlepšovat naši společnost a vytvářet motivující a férové pracovní prostředí.

CO OČEKÁVÁME?

Očekáváme Vaše pracovní nasazení, loajalitu k firmě, odpovědnost za svěřené úkoly a majetek, chuť se učit novým věcem.

CO NABÍZÍME?

Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající, domluvenou a pravidelně vyplácenou mzdu a řadu benefitů.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

Junior Controller

Do naší společnosti hledáme mladého dynamického člověka, kterého baví práce s daty a tabulkami, který se chce učit novým věcem a nebojí se práce v různých informačních systémech. S ohledem na juniorní typ pozice, nepožadujeme dlouholetou praxi. Čeho si opravdu budeme vážit je nadšení, odpovědnost a schopnost učit se za pochodu.

Provozní údržbář

Provozní údržbář se stará o odstraňování poruch na výrobních zařízeních a opravy poruch ve správních objektech.

Údržbář na noční směnu

Noční údržba se stará pravidelnou kontrolu a údržbu výrobních zařízení. Odstraňuje závady, které není možné vyřešit v běžném provozu.

Pomocný pracovník skladu řeziva

Pomocný pracovník se stará o kontroly rozměrů paketů a správnosti údajů na štítcích. Další náplní je úklid vagónů a kurtování řeziva.

Řidič kolových nakladačů

Ridič nakladače má na starost vykládku kulatiny z vagónů a nákladních aut. A vyvážení kulatiny z třídících boxů do hrání.