Hledáme pracovníky na tyto pozice:
Klikněte na názvy pozic pro více informací...

KARIÉRA

Staňte se součástí profesionálního týmu, pracujte v moderním prostředí firmy, která využívá nejmodernější výrobní technologie a již od startu se řadí mezi nejvýznamnější závody v oboru zpracování dřeva nejen v rámci České republiky, ale i celé Evropy.

Uvědomujeme si, že k tomu, abychom naplnili naše plány a cíle, potřebujeme kvalitní zaměstnance. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou neustále zlepšovat naši společnost a vytvářet motivující a férové pracovní prostředí.

CO OČEKÁVÁME?

Očekáváme Vaše pracovní nasazení, loajalitu k firmě, odpovědnost za svěřené úkoly a majetek, chuť se učit novým věcem.

CO NABÍZÍME?

Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající, domluvenou a pravidelně vyplácenou mzdu a řadu benefitů.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

Prodejce řeziva

Do naší společnosti hledáme mladého dynamického člověka, kterého baví práce s lidmi a tabulkami, který se chce učit novým věcem a nebojí se práce ve výrobní společnosti. S ohledem na typ pozice, požadujeme nadšení do obchodu hlavně prodeje a uvítáme lásku k technologiím. Čeho si opravdu budeme vážit je nadšení, odpovědnost a schopnost učit se za pochodu.

Technický/á asistent/ka

Do naší společnosti hledáme mladého dynamického člověka, kterého baví práce s lidmi a tabulkami, který se chce učit novým věcem a nebojí se práce ve výrobní společnosti. S ohledem na typ pozice, nepožadujeme technické vzdělání, ale lásku k technologiím uvítáme. Čeho si opravdu budeme vážit je nadšení, odpovědnost a schopnost učit se za pochodu.

Údržbář na noční směnu

Hledáme 2 údržbáře pouze na noční směnu.

Pomocný pracovník skladu řeziva

Pomocný pracovník se stará o kontroly rozměrů paketů a správnosti údajů na štítcích. Další náplní je úklid vagónů a kurtování řeziva.

Balič řeziva

Máte rádi vůni dřeva? Jste pedantem na přesnost? Máte rádi vše srovnané? Pak hledáme právě vás. Na pozici Balič řeziva si můžete vše vyzkoušet.

Třídič řeziva

Máte rádi vůni dřeva? jste pedantem na přesnost a kvalitu? Máte rádi vše srovnané? Pak hledáme právě vás. Na pozici Třidič řeziva si můžete vše vyzkoušet.