Hledáme pracovníky na tyto pozice:
Klikněte na názvy pozic pro více informací...

O NÁS

Jsme moderní velkokapacitní pila, srdcem v Ústeckém kraji, nedaleko Prahy a snadno dostupná z dálnice D8.

Specializujeme se na pořez měkkého jehličnatého dřeva a produkci řeziva pro potřeby dalšího zhodnocení ve stavebnictví, obalovém a paletovém průmyslu či pro výrobu lepených výrobků na bázi dřeva.

Naše pila je technologicky postavená na kapacitu zpracování min. 1 milión kubíků kulatiny ročně.

Zpracováváme převážně smrkové dřevo, ale možností je rovněž pořez borovicového a modřínového dřeva. Máme jedinečný sklad čerstvé kulatiny zkrápěný vodou, který udržuje skladovanou kulatinu v nejvyšší kvalitě.

Zaměřujeme se na zpracování kulatiny pocházející primárně z České republiky, tak aby tato důležitá surovina nebyla dále vyvážena, ale naopak, byla u nás doma zpracována a zhodnocena.

Podívejte se krátký foto sestřih z výstavby našeho závodu.

Reportáž ze slavnostního otevření našeho závodu za účasti nejvyšších ústavních činitelů.

Oficiální video z našeho závodu.

Manipulace kulatiny prostřednictvím strojů VOLVO.

NAŠE TECHNOLOGIE

Společnost LABE WOOD je výjimečná způsobem pořezu a provozu, přičemž využíváme unikátní dlouholeté zkušenosti našich akcionářů pro dosažení nejvyšší kvality produktu. Naše výroba byla postavena na základě využití nejlepších dostupných technologií v odvětví:

kalibrované 3D měření kulatiny zajišťuje maximální přesnost, spolehlivost a efektivitu, nejen pro LABE WOOD, ale i pro dodavatele kulatiny

moderní pořezovou linku od společnosti LINCK zajišťující prvotřídní a absolutně ostrohranné řezivo při maximální pořezové rychlosti

třídící linky pro kulatinu a řezivo od společnosti SPRINGER

odkorňovací stroje společnosti Valon Kone

dopravníkové systémy společnosti Rudnick & Enners

odsávání výrobních hal od technologie Scheuch

manipulace kulatiny a řeziva prostřednictvím strojů VOLVO, LIEBHERR, KALMAR

Vše v rámci podniku je podřízeno snaze dosáhnout nejvyšší kvalitu produkce při maximální produktivitě práce.
rudnick_logo
parga_logo

NAŠI INVESTOŘI A PARTNEŘI

ECO-INVESTMENT, a.s. je soukromá investiční a holdingová společnost. Byla založena v roce 1996 a má za sebou mnoho let úspěšného působení na trhu. Investuje převážně na Slovensku a v České republice. Portfolio ECO-INVESTMENT, a.s. zahrnuje investice v papírenském, obalovém, potravinářském průmyslu, energetice, nemovitostech a službách.

Holzindustrie Maresch GmbH je společnost založená v roce 1928, která provozuje obdobnou pilu v rakouském Retzu, Disponuje tak desítkami let zkušeností v našem oboru a veškerým potřebným know-how pro typ výroby, jaký provozuje LABE WOOD.

Mondi Štětí a.s. je významným evropským dodavatelem lepenky, buničiny a předním výrobcem vysoce kvalitních papírů Sack Kraft a Kraft Papers. Její areál přímo sousedí s areálem LABE WOOD. Mondi Štětí a.s. produkuje ročně přes 500 000 tun buničiny, papíru a lepenky, které se prodávají na všech kontinentech.

Unitimber d.o.o. patří mezi nejúspěšnější obchodníky se dřevem a v současné době dodává na trhy v regionech Levante a MENA přes 1 milion kubíků řeziva ročně.

WOOD & PAPER a.s. není společníkem LABE WOOD, avšak významně přispívá k jejímu úspěchu. Patří mezi klíčové hráče na trhu se surovým dřívím a pro LABE WOOD je exkluzivním dodavatelem této vstupní suroviny.